השכרת רכב בטורקיה

טורקיה הינה מדינה עצומה ומיוחדת במינה.
זוהי המדינה היחידה בעולם המשתרעת על פני שתי יבשות (אירופה ואסיה) המופרדות זו מזו על ידי: מיצרי הבוספורוס, ים המרמרה והדרדנלים.

השילוב בין שתי היבשות בא לידי ביטוי בתרבותה המרתקת. יש בה את המנטליות המזרח תיכונית המוכרת לנו מהבית בישראל, אבל יש לה גם מאפיינים אירופאיים שיקנו לכם תחושה של חו"ל במרחק טיסה קצר מאוד. בהתאם לתדירות הטיסות הרבות שיוצאות משדה התעופה הישראלי לטורקיה ומרחק הטיסה הקצר - מחירי הטיסות לארץ המרתקת הזו הן זולות מאוד ונגישות.

שטחן הגיאוגרפי של שתי היבשות המרכיבות את טורקיה נבדל זה מזה בצורתו: טורקיה האסיאתית ברובה הררית, ואילו טורקיה האירופית ברובה מאופיינת בגבעות. שטחה האדיר של הארץ עשיר במקורות מים טבעיים- ישנם כ-1,200 ק"מ של נהרות בטורקיה.
הערים המרכזיות והמעניינות במדינה הן: אנקרה (הבירה), איסטנבול, בורסה, איזמיר, צ'נאקלה, אנטליה ואדירנה. השכרת רכב בטורקיה תאפשר לכם לחוות מעבר למלון או הקלאב שבו אתם נמצאים, ולהכיר מדינה מרתקת ומגוונת.

 

אופרן פועלת בטורקיה באמצעות כמה חברות להשכרת רכב, ביניהן יורופקאר, קארוויז ואנטרפרייז, המאפשרות לשכור רכב בכל שדות התעופה מרכזיים וגם במרכזי הערים. קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי יוקרה, מיניוואנים וכלי רכב אוטומטיים.

העבודה עם מספר חברות השכרה בטורקיה מאפשרת לנו להציע לכם זמינות גבוהה יותר של כלי רכב, ועדיין, במיוחד אם אתם מתכננים לשכור רכב בחודשי הקיץ, מומלץ מאוד להזמין את הרכב מראש, במיוחד אם ברצונכם לשכור רכב גדול, סטיישן, מיניואן או רכב בעל גיר אוטומטי.

מאמרים נוספים שכדאי לכם לקרוא

הירשמו לניוזלטר שלנו לקבלת טיפים, עדכונים ומבצעים מיוחדים