חברת אלאמו (Alamo Rent a Car)

Main Content

חברת Alamo Rent a Car (אלאמו) היא חברה בינלאומית להשכרת רכב, המשתייכת לקבוצת אנטרפרייז - קונצרן השכרת הרכב הגדול בעולם.

אלאמו מפעילה בארצות הברית ובקנדה צי רכב ענק של מאות אלפי כלי רכב להשכרה ופריסה של מאות תחנות באתרי התיירות הפופולאריים ובכל שדות התעופה הגדולים (JFK - ניו יורק, מיאמי - MIA, ניוארק - EWR, סן פרנסיסקו - SFO ועוד) ובקנדה - בקלגרי וונקובר. בנוסף תוכלו סניפים של אלאמו במדינות כמו צרפת, פורטוגל, ספרד, שוויץ, הולנד וכו'. קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, מגוון רחב של רכבי SUV, רכבי יוקרה ומיניוואנים.

חברת אלאמו זוכה באופן קבוע באחד המקומות הראשונים בסקרי צרכנות מובילים וכך גם בציונים של אתרי דירוג מובילים בצפון אמריקה כולל סקר JD.power.

חברת אופרן מציעה ללקוחותיה עם אלאמו תוכניות השכרה מורחבות ומוזלות, הכוללות תכניות שונות של ביטוחים ומיסים בהתאם לבחירת הלקוח, שירותי דרך מתקדמים של חברת ההשכרה הפועלים 24/7 וכמו כן, תוכניות ייעודיות נוספות הכוללות מכשיר ניווט לווייני, אפשרות לרכישת Wi-FI ברכב, והרחבת כיסוי לנהגים נוספים. בנוסף, תוכלו למצוא באלאמו בארה"ב תוכניות השכרה מיוחדות לנהגים צעירים (לגילאי 21-25).

יתרונות בלעדיים לאלאמו בארה"ב:

◾ בשדות התעופה המרכזיים מופעלת גם התכנית הבלעדית הנקראת - Choice המציעה לשוכר הרכב מבחר של דגמים לבחירתו, במסגרת הקבוצה המוזמנת יכול הלקוח לבחור את הרכב המתאים לו ביותר.

◾ כמו כן אלאמו מאפשרת בתחנות מרכזיות לעשות צ'ק אין אונליין מראש להשכרת הרכב, ובכך לחסוך את העמידה בתור. בנוסף היא מפעילה עמדות אוטומטיות במקום למעוניינים לדלג על דוכן ההשכרה.

השכרת רכב עם אלאמו באופרן

 

 
 
 

היתרונות נוספים להשכרת רכב עם Alamo באמצעות אופרן הינם:

 

מבחר עצום של תחנות השכרה ברחבי העולם.
 
חברה ותיקה ואמינה הזוכה בעקביות במקומות הראשונים בסקרי צרכנות המובילים בארה"ב.
 
שירותי דרך 24/7.
 
אפשרות להזמנה ללא דמי טיפול דרך האתר שלנו.
 
מענה בפייסבוק, מייל וואטסאפ לכל אורך תהליך השכרת הרכב שלכם, משלב ההזמנה, במהלך הטיול שלכם בחו"ל וכמובן גם לאחר החזרה מהנסיעה. 

הירשמו לניוזלטר שלנו לקבלת טיפים, עדכונים ומבצעים מיוחדים