השכרת רכב בגרמניה

מתכננים טיול עם ילדים ביער השחור? אולי שיט בנהרות עמק הריין? חושבים על מסע רומנטי אל היערות והטירות של בוואריה? ואולי אתם בכלל בעניין של ליהנות באוקטוברפסט במינכן או מחיי הלילה והמוזיאונים של ברלין?
גרמניה היא כיום אחד היעדים החמים ביותר לתיירות באירופה והשכרת רכב בגרמניה היא הדרך המומלצת והאידיאלית לחוות את העושר התרבותי והתיירותי המגוון שהיא מציעה.

גרמניה שוכנת במיקום אסטרטגי במרכז אירופה המערבית, ולה גבולות עם מספר גדול של מדינות: אוסטריה, צרפת, שוויץ, הולנד, דנמרק, פולין, צ'כיה, לוקסמבורג ובלגיה. גרמניה הפכה למעצמת מסחר ועושר תרבותי לאורך השנים גם בשל מיקומה לאורך חופים של שני ימים, הצפוני והבלטי, וכמו כן 3 נהרות גדולים חוצים אותה - הריין, הדנובה והאלבה.

אופרן פועלת בגרמניה באמצעות כמה חברות להשכרת רכב, ביניהן יורופקאר, באדג'ט ואנטרפרייז, המאפשרות לשכור רכב בעשרות שדות התעופה מרכזיים.
הפריסה הרחבה והשירות המצוין יאפשרו לכם לתכנן את הטיול בגרמניה בצורה נוחה וקלה, לבחור ממגוון קבוצות רכב ברמות מחיר שונות המתאימות לכל כיס ולהזמין לעצמכם את הרכב שיתאים במדויק לחופשה שלכם. 
 

במסגרת הפריסה הרחבה שאופרן מציעה בגרמניה תוכלו להזמין השכרת רכב בברליןהשכרת רכב במינכןהשכרת רכב בפרנקפורט, השכרת רכב בשטוטגרט, השכרת רכב בדיסלדורף, השכרת רכב בהמבורג והשכרת רכב בקלן כמו גם השכרת רכב ביער השחור ובמגוון שדות תעופה וערים ברחבי המדינה.

שיתוף הפעולה של אופרן עם מגוון חברות השכרה מאפשר לנו להציע לכם זמינות גבוהה יותר של כלי רכב, ועדיין, במיוחד אם אתם מתכננים לשכור רכב בחודשי הקיץ, מומלץ מאוד להזמין את הרכב מראש, במיוחד אם ברצונכם לשכור רכב גדול, סטיישן, מיניואן או רכב בעל גיר אוטומטי.

מאמרים נוספים שכדאי לכם לקרוא

הירשמו לניוזלטר שלנו לקבלת טיפים, עדכונים ומבצעים מיוחדים