השכרת רכב בארה"ב

"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" קראו לה, וכשמדובר בתיירות (ועל אחת כמה וכמה בהשכרת רכב) נדמה שמגוון האפשרויות באמת בלתי נתפס. היא נפרשת על-פני 9.8 מיליון קמ"ר ונחלקת ל- 4 קבוצות זמן שונות מניו-יורק ועד לוס-אנג'לס.
ארה"ב מורכבת מערב רב של סגנונות, מבטאים, מסורות, קבוצות אתניות, נופים ומערכות אקלים, היא המקום המחבר חלומות לכדי מציאות אחת גדולה מהחיים.

לא תצליחו למצות את ארה"ב בביקור אחד, אבל בכל מקום בו תחליטו לבקר, השכרת רכב בארצות הברית היא הפתרון הזול והנוח ביותר. בין אם בפלורידה, לאס וגאסקליפורניהניו יורק, מיאמי או לוס אנג'לס. השכרת רכב תהפוך את המסע שלכם באמריקה למרתק יותר, בלתי אמצעי, פרוע, מעניין ומעורר השראה.

אופרן פועלת בארה"ב באמצעות חברות ההשכרה המשתייכות לקבוצה הגדולה ביותר להשכרת רכב בארה"ב - אלאמו (Alamo) ונשיונל (National). שתי החברות זוכות שנה אחר שנה במקומות הראשונים בסקרי הצרכנים ומציעות שירותי דרך מתקדמים הפועלים 24/7 כך שתוכלו ליהנות מהטיול בארה"ב.
לחברות אלה אלפי תחנות השכרת רכב במיקומים מרכזיים בכל שדות התעופה הגדולים, בפארקים, באתרי התיירות ובמרכזי הערים הסואנות. קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי SUV, רכבי יוקרה ומיניוואנים, כשכולם בעלי גיר אוטומטי. 

העבודה עם החברות הגדולות בארה"ב מאפשרת לנו להציע לכם זמינות גבוהה יותר של כלי רכב, ועדיין, במיוחד אם אתם מתכננים לשכור רכב בחודשי הקיץ, מומלץ מאוד להזמין את הרכב מראש, במיוחד אם ברצונכם לשכור רכב גדול או מיניואן.

מאמרים נוספים שכדאי לכם לקרוא

הירשמו לניוזלטר שלנו לקבלת טיפים, עדכונים ומבצעים מיוחדים