השכרת רכב באיטליה

אופרן משתפת פעולה עם מספר חברות השכרה בינלאומיות מובילות באיטליה, ביניהן יורופקאר, סאנטורו, באדג'ט, מג'ורה, אנטרפרייז  ודריבליה (ליסיס). לכן, באתר זה תוכלו ליהנות ממגוון רחב במיוחד של קבוצות רכב ומפריסת תחנות רחבה במיוחד באיטליה, בכל שדות התעופה המרכזיים וגם במרכזי הערים. קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי יוקרה, מיניוואנים וכלי רכב אוטומטיים. 

העבודה עם מספר חברות השכרה מאפשרת לנו להציע לכם זמינות גבוהה יותר של כלי רכב, ועדיין, במיוחד אם אתם מתכננים לשכור רכב בחודשי הקיץ, מומלץ מאוד להזמין את הרכב מראש, במיוחד אם ברצונכם לשכור רכב גדול, סטיישן, מיניואן או רכב בעל גיר אוטומטי.
 

איטליה היא אחד מיעדי התיירות החשובים והגדולים בעולם, ומעל ל- 60 מיליון תיירים מגיעים מדי שנה לטייל בה.
היא היעד המושלם לכל סוג של טיול, בין אם מדובר בטיול רומנטי או בטיול משפחתי (קחו את הילדים לגארדלנד שבאגם גארדה והבטיחו לעצמכם ילדים מאושרים במיוחד). כמובן, גם בטיול עצמאי לחלוטין היא יעד נהדר, שנוח לטייל בו לבד, לחקור את פרברי איטליה וללמוד בישול איטלקי או את השפה האיטלקית המתנגנת.

השכרת רכב באיטליה היא הדרך המומלצת ביותר ליהנות מכל האתרים השונים באיטליה. עם רכב שכור תוכלו לבקר במקומות המיוחדים, כאלו הנמצאים מחוץ למסלול השגרתי, וליצור לעצמכם טיול מגוון המותאם ככל האפשר לטעמים שלכם.

הפריסה הרחבה של אופרן תאפשר לכם לטייל עם הרכב השכור בכל איטליה. הפריסה שלנו כוללת תחנות להשכרת רכב בונציההשכרת רכב במילאנוהשכרת רכב בברגמוהשכרת רכב בורונההשכרת רכב ברומאהשכרת רכב בנאפוליהשכרת רכב בקטניה  וביעדים רבים נוספים, כך שתוכלו להעשיר את הטיול שלכם באיטליה עם עיירות ציוריות ואתרי טבע וארכיאולוגיה מרהיבים.

 

מאמרים נוספים שכדאי לכם לקרוא

הירשמו לניוזלטר שלנו לקבלת טיפים, עדכונים ומבצעים מיוחדים