ביטוחים בהשכרת רכב בחו"ל

Main Content

ריכזנו לכם במקום אחד את רשימת הביטוחים הפופולאריים בתחום השכרת רכב לחו"ל ונסיעה לחו"ל.
במידה ותרצו לקרוא יותר תוכלו ללחוץ על הלינק (באם קיים) המופיע מתחת לכל ביטוח, ותוכלו לקרוא מידע מורחב הזמין באתר שלנו בנושא.  
 

ביטוח במקרה נזק - CDW

מכסה את אחריות השוכר במקרה של נזק שנגרם לרכב השכור במהלך השכירות, למעט גניבת הרכב. ביטוח זה מוצע על ידי חברת ההשכרה עצמה. 
למידע נוסף על CDW

 

ביטוח במקרה גניבה - TP

מכסה את אחריות השוכר במקרה של גניבת הרכב או חלקים ממנו או במקרה של נזק לרכב השכור עקב ניסיון גניבת הרכב או חלקים ממנו. ביטוח זה מוצע על ידי חברת ההשכרה עצמה. 
למידע נוסף על TP

 

ביטוח ביטול השתתפות עצמית במקרה נזק  - Super CDW / SCDW

ביטוח מסוג זה מזכה את השוכר בפטור מתשלום דמי ההשתתפות העצמית במקרה של נזק לרכב השכור (זאת למעט חובת תשלום דמי טיפול שיגבו ישירות על ידי ספק הרכב ללא קשר למהות הנזק). ביטוח זה מוצע על ידי חברת ההשכרה עצמה. 
למידע נוסף על SCDW

 

ביטוח ביטול השתתפות עצמית במקרה גניבה - Super TP / STP

ביטוח זה מזכה אותך בפטור מתשלום דמי ההשתתפות העצמית במקרה של גניבת הרכב (זאת למעט דמי טיפול שיגבו ישירות על ידי ספק הרכב). ביטוח זה מוצע על ידי חברת ההשכרה עצמה. 
למידע נוסף על STP

 

ביטוח ביטול השתתפות עצמית במקרה נזק או גניבה - LDW (נהוג בארה"ב)

ביטוח מסוג זה מזכה את השוכר בפטור מתשלום דמי ההשתתפות העצמית במקרה של נזק לרכב השכור או במקרה של גבינת הרכב (זאת למעט חובת תשלום דמי טיפול שיגבו ישירות על ידי ספק הרכב ללא קשר למהות הנזק). ביטוח זה מוצע על ידי חברת ההשכרה עצמה. 
למידע נוסף על LDW
 

 ביטוח צד ג' - והרחבת ביטוח צד ג' SLI / ALI (נהוג בארה"ב)

הרחבה לביטוח צד' ג' הבסיסי בארה"ב. ביטוח זה מוצע על ידי חברת ההשכרה עצמה. 
למידע נוסף על ביטוח צד ג' ו- SLI

 

ביטוח תאונות אישיות - PAI

ביטוח זה מכסה את שוכר הרכב במקרים של נזקי גוף הנגרמים לו כתוצאה מתאונת דרכים בעודו ברכב השכור וכולל במרבית המקרים גם אבדן רכוש וציוד אישי בגין פריצה לרכב השכור. ביטוח זה מוצע על ידי חברת ההשכרה עצמה אולם ניתן לרכוש אותו גם מראש בארץ מול קופות החולים / חברות האשראי או חברות ביטוח. 


שימו לב - תנאי עסקת שכירות הרכב אינם כוללים ביטוח רפואי ו/או ביטוח נזקי גוף או רכוש, לכם, לכל נהג נוסף ו/או לנוסעים ברכב המושכר, לרבות כתוצאה מתאונות דרכים שעלולים להיגרם (חו"ח) תוך שימוש ברכב המושכר. לכן, עליכם לדאוג לרכישת כיסוי ביטוחי כאמור, באופן עצמאי ובהתאם לתנאי הכיסוי הביטוחי המתאימים לכם.
למידע נוסף על PAIאופרן מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה.

הירשמו לניוזלטר שלנו לקבלת טיפים, עדכונים ומבצעים מיוחדים