השכרת רכב בסיאטל

סיאטל שבמדינת וושינגטון, מכונה על ידי רבים "ניו יורק של החוף המערבי", ואכן, כעיר הגדולה ביותר בצפון מערב ארצות הברית מצדיקה את התואר המחייב. סיאטל היא עיר נמל הממוקמת לחופי מיצר פיוג'ט, מוקפת ברכסי הרים מושלגים, ומשופעת בנופים מרהיבים, אטרקציות תיירות, ואפילו חוף ים תוסס ועמוס מבקרים.
המבקרים בסיאטל ייהנו מביקור בפארק דיסקברי היפה, שהוא גם הפארק הגדול ביותר בעיר, או מהנאה מסצינת התרבות והאמנות התוססות של העיר, בין אם בביקור במגוון המוזיאונים המרתקים שבה, בצפייה במופע אופרה, בלט, או מחזה.

אופרן פועלת בארה"ב באמצעות חברות ההשכרה המשתייכות לקבוצה הגדולה ביותר להשכרת רכב בארה"ב - אלאמו (Alamo) ונשיונל (National) - שתחנותיהן ממוקמות בכל נמלי התעופה החשובים. תהליך ההשכרה הוא עניין קל ומהיר והכבישים נוחים מאוד לנהיגה.
שתי החברות זוכות שנה אחר שנה במקומות הראשונים בסקרי הצרכנים, הן מציעות שירותי דרך מתקדמים הפועלים 24/7, וקבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי SUV, רכבי יוקרה ומיניוואנים (כולם בעלי גיר אוטומטי). 

העבודה עם החברות הגדולות במיאמי מאפשרת לנו להציע לכם זמינות גבוהה יותר של כלי רכב, ועדיין, אם אתם מתכננים לשכור רכב בחודשי הקיץ ובתקופות חגים, מומלץ מאוד להזמין את הרכב מראש, במיוחד אם ברצונכם לשכור רכב גדול או מיניואן.

מאמרים נוספים שכדאי לכם לקרוא

הירשמו לניוזלטר שלנו לקבלת טיפים, עדכונים ומבצעים מיוחדים