השכרת רכב ברומא

אופרן משתפת פעולה עם מספר חברות השכרה בינלאומיות מובילות באיטליה, ביניהן יורופקאר, באדג'ט, מג'ורה, אנטרפרייז ודריבלייה (ליסיס). לכן, באתר זה תוכלו ליהנות ממגוון רחב במיוחד של קבוצות רכב ומפריסת תחנות נוחה ברומא, בשני שדות התעופה ובמספר מיקומים במרכז העיר. קבוצות הרכב מגוונות ונעות בין כלי רכב קטנים, בינוניים, משפחתיים, רכבי יוקרה, מיניוואנים וכלי רכב אוטומטיים. 


העבודה עם מספר חברות השכרה מאפשרת לנו להציע לכם זמינות גבוהה יותר של כלי רכב, ועדיין, במיוחד אם אתם מתכננים לשכור רכב בחודשי הקיץ, מומלץ מאוד להזמין את הרכב מראש, במיוחד אם ברצונכם לשכור רכב גדול, סטיישן, מיניואן או רכב בעל גיר אוטומטי.

רומא, בירתה של איטליה, היא לדעת רבים אחת מערי הבירה היפות והמרתקות בעולם בשל יופייה האורבני המשולב עם ההיסטוריה המפוארת שלה. היא מציעה ארכיטקטורה ייחודית ואתרים ארכאולוגיים לצד אוכל מצוין, בתי קפה איטלקיים קלאסיים, וכמובן, אופנה.

השכרת רכב ברומא תאפשר לכם לבקר במגוון האתרים הסובבים אותה, כמו שרידי פומפיי והר וזוב, או להמשיך ממנה אל טיול בכיוון דרום או צפון, וליהנות מכל מה שיש למדינה היפה להציע, בעצמאות מלאה ולפי לוח הזמנים שלכם בלבד.
 


▪️ השכרת רכב ברומא לטווח ארוך

חדש באופרן! שיתוף פעולה עם חברת Car-2-Europe , באמצעותו אנו מציעים השכרת רכב לטווח ארוך של 30 עד 175 ימים.
הזמינו ליסינג באירופה באופרן ותיהנו ממחירים מוזלים עד 40%, ביטוח מקיף, רכב חדש עם 0 ק"מ ואופציה לשכור רכב מ-3 יצרנים מובילים: פג'ו (Peugeot), סיטרואן (Citroen) ו-DS.

השכרה זו מתאימה לנהגים מעל גיל 18 המעוניינים לשכור רכב לתקופה ארוכה מסיבות שונות כמו: תיירים המתכננים טיול ארוך, סטודנטים, מרצים אורחים, ועיתונאים במשימות ארוכות טווח.
לפרטים נוספים הקליקו כאן.

מאמרים נוספים שכדאי לכם לקרוא

הירשמו לניוזלטר שלנו לקבלת טיפים, עדכונים ומבצעים מיוחדים