ביטוח צד ג' בהשכרת רכב לחו"ל

Main Content

ביטוח זה מכסה את שוכר הרכב בחו"ל במקרה של גרימת נזקי רכוש או גוף לצד ג' עם הרכב השכור. הדרישה לביטוח זה אינה אחידה בכל העולם.

ביטוח צד ג' הכלול בהסכמי שכירות הרכב בארה"ב מספק כיסוי מינימלי בלבד לשוכר הרכב או לנהגים הנוספים הרשומים בהסכם שכירות הרכב. לכן, אנו ממליצים לרכוש באמצעותנו או מספק הרכב הרחבה לכיסוי ביטוחי זה. הרחבה זו קרויה SLI - Supplement Liability Insurance , ALI - Additional Liability Insurance או EP - Extended Protection.

בארה"ב עלויות הפיצויים בתביעות נוטות להיות גבוהות במיוחד כך שרצוי שכיסוי זה יתן תקרה גבוהה ככל הניתן. אופרן פועלת בארה"ב עם אלאמו ונשיונל המציעות כיסוי של עד 1,000,000 USD במסגרת ה SLI. 

שימו לב, ביטוח זה אינו כולל כיסוי ביטוחי מפני תאונות אישיות לנהג ולנוסעים ברכב או לרכוש האישי של הנהג או הנוסעים ברכב. לכן, אנו ממליצים כי תרכשו בנפרד את הכיסוי הביטוחי המתאים לצרכיכם ולחילופין לבדוק עם ספק הרכב, בעת לקיחת הרכב, אילו כיסויים ביטוחיים נוספים מוצעים על ידו לשם כך.

בהשכרות רכב בקנדה, במדינות אירופה ובשאר העולם, ביטוח מסוג זה כלול במסגרת כיסוי ה- CDW המוזכר לעיל (למידע נוסף על CDW) עם תקרות משתנות.

כמו כן, במדינות מסוימות (כגון בדרא"פ) עלול סכום הכיסוי המוצע במסגרת ביטוח מסוג זה להיות מוגבל לסכום מינימאלי. לכן, אנו ממליצים לרכוש בנפרד את הכיסוי הביטוחי המתאים לצרכיכם או לחילופין לבדוק עם ספק הרכב, בעת לקיחת הרכב, אילו כיסויים ביטוחיים נוספים מוצעים על ידו לשם כך.

אופרן מאחלת לכם נסיעה טובה ובטוחה.

הירשמו לניוזלטר שלנו לקבלת טיפים, עדכונים ומבצעים מיוחדים